НАТХНЕННЯ

Ти ніколи не будеш готовий, зроби це зараз!

C-xA6vDfkYY

Не чекай на надзвичайні можливості. Використовуй щоденні випадки й зроби їх особливими сам. Слабкі люди чекають можливостей; сильні люди роблять їх. — Оризон Марден

Ти ніколи не будеш достатньо підготовлений для першого концерту. Так, ти міг би практикуватися більше, повторюючи слова пісні знову і знову, ти міг би ще раз перевірити синхронність танцювальних рухів перед цим шоу.

Ти ніколи не будеш на сто відсотків готовий до іспиту в університеті. Так, ти міг би вивчити ще більше, прочитати ще одну сторінку підручника перед входом до класу, або пройти ще один тест для перевірки закріплених знань.

Ти ніколи не будеш достатньо підготовлений, щоб почати власний амбітний проект. Ти міг би вислухати ще більше порад від фахівців, взяти участь у різних підготовчих курсах для молодих бізнесменів, або зробити серйозне дослідження ринку, з урахуванням сотень можливих ризиків та втрат.

Ти ніколи не будеш достатньо підготовлений, тому почни, перш ніж будеш дійсно готовий!

Людина не може відкривати нові океани, якщо не має достатньо сміливості, щоб випустити з уваги берег. — Андре Жиль

Можливості вимагають мужності й залежать тільки від нас. Ми часто пропускаємо великі можливості, тому що вважаємо, що ще не готові до них, запевняючи себе, що зараз не відповідний момент. Ми вважаємо, що нам не вистачає знань чи досвіду, щоб протистояти новим викликам, і ми знову і знову лягаємо відпочивати на диван, навіть не намагаючись щось змінити. Нас лякає можливість почати нову справу без розуміння того, куди це приведе і чого очкувати від цього нового шляху.

Правда в тому, що ми ніколи не будемо почувати себе повністю готовими до великого шансу у житті. І це нормально.

Успішні люди починають, перш ніж вони готові. Вони починають вирішувати проблеми, перш ніж знають, як це робити. Саме таким шляхом розвиваються великі особистості та компанії, вони беруть на себе ризики.

Стрибай у прірву і не озирайся назад!

Скажи «так», а потім з’ясуй, як це зробити.

За визначенням, можливість – це виклик. Можливості змушують нас зробити ще один крок в невідомість і покинути зону комфорту, до якої ми звикли.

Можливість пов’язана з труднощами й лякає своєю невизначеністю. Вона не приходить з гарантією успіху або обіцянкою кращого майбутнього. Але одне можна сказати напевно, ти будеш розвиватися і рости через цей досвід. Ти станеш краще для наступного виклику, якщо провалишся цього разу, ти навчишся нового на своїх помилках і не повториш їх знову.

Ти ніколи не дізнаєшся, чи спроможний досягти успіху, якщо так і не спробуєш розширити кордони власних можливостей.

Довіряй своїй інтуїції і йди за нею. В більшості випадків, шанс вимагає сліпої довіри.

Коли ми найменше цього очікуємо, життя ставить перед нами виклик, щоб перевірити нашу мужність і готовність до змін; в такий момент, немає ніякого сенсу вдавати, що нічого не сталося, або казати, що ми ще не готові. Виклик не буде чекати. Життя не озирається назад. — Пауло Коельйо

Часто ми розуміємо, що упустили можливість, коли з цим вже неможливо нічого вдіяти чи виправити. Тому ось моя порада ще раз: скажи “так”, а потім з’ясуй, як це зробити.

Не пропусти свої можливості, адже вони не тільки часто запізнюються, але й швидко зникають.

Фото: Griffin Lamb

VIA

Тобі також може сподобатись

0 Коментарів

Залишити коментар