НАТХНЕННЯ

Що стоїть за словами “Я тебе кохаю”

photo-66640066_384120952

Чи помічав ти, що останнім часом люди зловживають фразою: “Я тебе кохаю” та неправильно її вживають на дні народження, сімейних святах, весіллях? Закохані можуть повторювати її автоматично, іноді не наділяючи ці слова ніякою магією. Але що ці три потужні слова насправді означають? Насправді, за цією фразою стоїть багато прийняття, самопожертви та прихильності.

Тож наступного разу, коли ти будеш готовий сказати ці три маленьких слова, подумай про них більше. Спробуй передати своїй коханій людині, що насправді означає твоя любов.

“Я тебе кохаю” означає, що я приймаю в тобі просту людину і не намагаюсь змінити тебе. Це означає, що я буду поруч навіть у найважчі часи. Це означає, що я буду любити тебе навіть, коли ти будеш в поганому настрої, дуже втомленим чи хворим. Це означає, що я буду любити тебе, навіть коли в тебе складний період в житті, а не тільки, коли вдача на твоєму боці. “Я люблю тебе” означає, що я знаю, твої найглибші таємниці й не судитиму тебе за них. Натомість, я попрошу, щоб ти не судив мене за мої. Це означає, що я буду боротися за те, що у нас є і що я люблю тебе достатньо, щоб не відпустити. Це означає, що я думаю про тебе, мрію, бажаю та потребують тебе постійно, і сподіваюсь, що ти відчуваєш те ж саме до мене.

Автор: Jonathan Safran Foer

Фото: Kinsey Mhire

Тобі також може сподобатись

0 Коментарів

Залишити коментар