ІСТОРІЇ

Мистецтво Шлюбу

IMG_0616

Лист Пола Ньюмана до своєї дружини в день їхнього весілля:

“Щастя в шлюбі – це не те, що просто трапляється. Джерелом гарного шлюбу є робота двох людей. Мистецтво Шлюбу полягає у тому, що незначні речі насправді є найголовнішими. Ми ніколи не станемо занадто старими, щоб триматися за руки. Ми не повинні забувати хоча б раз в день казати: я тебе кохаю.

У шлюбі не треба лягати спати з гнівом у серці. Нічого не можна вважати само собою зрозумілим, тому що це – подорож довжиною у ціле життя, яка не закінчується після медового місяця.

Шлюб означає спільні цілі та спільні цінності. Шлюб – це двоє людей разом, віч-на-віч із цілим світом. Шлюб створює кругообіг любові, який охоплює усю родину. Шлюб означає робити щось заради один одного, але не через обов’язок або жертовність, а тому, що це приносить радість.

Шлюб означає говорити одне одному слова вдячності і засвідчувати пошану, навзаєм не чекати досконалості. У шлюбі треба розвивати гнучкість, терпіння та порозуміння і, само собою, гарну порцію гумору. Здатність прощати та забувати. Атмосферу, у якій можуть рости обидва партнери. Де є місце духовності: для спільного пошуку добра та краси.

Шлюб встановлює стосунки, в яких кожен партнер однаково незалежний, а зобов’язання та залежність є взаємними. Шлюб означає не тільки знайти підходящого партнера, але й стати підходящим партнером.”

Photo: Андрій Харченко

Тобі також може сподобатись

1 Коментар

  • Відповідь
    Вика
    27/07/2016 в 8:44 pm

    любви и счастья, мои дорогие) пронесите свои чувства через всю жизнь.

  • Залишити коментар