НАТХНЕННЯ

Чи готовий ти до успіху?

photo-66640066_406308630

Кожен хоче бути успішним, доки не побачить чого коштує успіх.

Кожен з нас мріє про щасливе та легке життя. Кожен хоче закохатися, мати чудовий секс та міцні стосунки, бути багатим, популярним та бажаним гостем у будь-якій компанії. Якщо ти спитаєш свого знайомого чого він хоче від життя, то скоріш за все почуєш у відповідь щось на кшталт: “бути щасливим, мати хорошу сім’ю та роботу”. Насправді ж, ці слова дуже абстрактні й нічого не означають.

Скільки болю ти готовий винести у своєму житті?

Більш цікавим питанням, яке ти можливо ніколи не задавав є: “Скільки болю ти готовий винести у своєму житті?”, або “За що ти готовий боротися?”. Погодься, що відповіді на ці питання є більш істотним фактором, що визначає яким чином складеться наше життя.

За що ти готовий боротися?

Кожен хоче мати цікаву роботу та фінансову незалежність, але не кожен хоче терпіти 60 годин на тиждень в офісі, розгрібати купу документів та витримувати щоденну критику зі сторони начальника. Люди хочуть стати багатими без ризику, без самопожертви. Частіше за все люди не готові відмовитися від миттєвого задоволенням на користь накопичення багатства. Кожен мріє про неймовірний секс та прекрасні стосунки зі своїм партнером, але не кожен за для цього наважується на серйозні розмови. Не кожен здатний пройти скрізь незграбне мовчання, образи та подолання непорозуміння, щоб отримати такі стосунки в фіналі. Щастя вимагає зусиль. Позитивний ефект є продуктом опрацювання негативу у житті. Ти можеш уникати важких розмов, важливих рішень, як можна довше, але рано чи пізно вони все одно стрімко увірвуться у твоє життя.

Щастя вимагає зусиль.

Людські потреби більш-менш схожі. Авжеж, зазвичай з позитивним досвідом ми справляємося дуже добре і страждаємо від негативного. Тим не менш, те, що ми отримуємо від життя не визначається хорошими почуттями, про які ми мріємо. Життя визначається тим, які негативні аспекти, ми в змозі подолати, щоб отримати щось хороше в фіналі.

Життя визначається тим, які негативні аспекти, ми в змозі подолати, щоб отримати щось хороше в фіналі.

Люди мріють про дивовижне статуру. Але в кінцевому підсумку ти не отримаєш підтягнуте тіло, якщо не спроможний впоратись з фізичним болем та стресом, які автоматично з’являються після кількох напружених годин в тренажерному залі. Якщо тобі не до душі розрахунки калорійності кожного прийняття їжі, то доведеться забути про спортивне тіло. Люди хочуть розпочати власний бізнес, щоб бути фінансово незалежними. Але ніхто не досягне успіху, якщо не підготується до ризику, до провалів, до невизначеності. Чи готовий ти понаднормово працювати, не маючи ніякого підтвердження, що все ж станеш успішним пізніше? Кожен мріє про ідеального партнера, свою другу половинку. Але ви не зацікавите когось особливого, якщо не готові до “емоціональних гойдалок”. Кожним ідеальним стосункам близькі не лише пристрастні моменти, але й відчудженя та непорозуміння. Тільки вчора ти повернувся з приголомшливого побачення, а вже сьогодні сумно дивишся на телефон, на який не надійшло жодного повідомлення чи дзвінка від коханого. Усі ці моменти є частиною гри в кохання і ти не можеш виграти, якщо не граєш.

Ти не можеш виграти, якщо не граєш.

Впевнена, що ти прочитав вже достатньо сумнівних порад в стилі: “Просто тобі треба дуже сильно цього хотіти, або наліпити фото бажаної автівки на борд бажань”. Погодься, що кожен про щось мріє і хоче цього достатньо сильно, але не кожен може зізнатися собі, що не готовий йти на жертви заради свого бажання.

Тому що, якщо ти хочеш чогось досягти, то маєш знати ціну цього успіху. Якщо ти хочеш ідеально виглядати в купальнику, то також хочеш пітніти, прокидатися рано на пробіжку та відчувати голод. Якщо ти хочеш яхту, то також маєш хотіти працювати до пізньої ночі.

Якщо ти раптом виявиш, що мрієш про щось роками, але нічого не відбувається і ти ніяк не наближаєшся до своєї мрії, то можливо тобі просто подобається переживати цю фантазію і не більше того? Можливо тобі подобається ідеалізувати таким чином своє життя, бачити подумки цю яскраву картинку і годувати себе помилковими обіцянками? Будь чесним з собою, можливо ти просто отримуєш задоволення від очікування і насправді твоя мрія – це не те, що ти хочеш насправді.

Іноді, я питаю людей: “Як саме ти готовий страждати?”, авжеж вони дивляться на мене, як на божевільного. Нехай, але це скаже мені про них набагато більше, ніж їх бажання та мрії. Зрештою, моє складне питання – єдине, що має значення. Питання про задоволення – це легке питання. І багато хто з нас має схожі відповіді на нього. Більш цікаве питання про біль. Який біль ти здатний винести за для здійснення мрії?

Який біль ти здатний винести за для здійснення мрії?

Ця відповідь насправді приведе тебе куди-небудь. Відповідь на це питання дійсно може змінити твоє життя.

Один мій університетський друг довго і завзято фантазував про те, щоб стати рок-музикантом. Будь-яка динамічна пісня, змушувала його закривати очі й уявляти себе на сцені, навпроти шаленого натовпу фанатів. Ця фантазія могла розважати його протягом кількох годин поспіль. Увесь цей час він плідно вичікував свого часу, перш ніж витратити належну кількість часу та зусиль на перетворення своєї мрії на реальність. По-перше, йому потрібно закінчити університет. Тоді, йому потрібно заробити гроші. Потім йому потрібно було знайти час. Потім… а потім нічого.

Попри те, що він активно фантазував про кар’єру музиканта майже половину свого життя, це ніколи не ставало реальністю. Потім він витратив багато часу та внутрішніх ресурсів, щоб нарешті з’ясувати, чому він насправді цього не хотів.

Він був закоханий в результат. Його полонив образ сцени, фанатів, оплесків, але він не був закоханий в процес. Тому його спіткала невдача. Правду кажучи, він недостатньо намагався навіть для того, щоб його спіткала невдача.

Він був закоханий в результат, а не в процес.

Щоденна рутина музикантів, пошуки групи, репетиції, біль від стертих пальців змушує людей “дати задній хід”. Порвані струни, зламаний підсилювач, важкі інструменти, які треба тягати самому, не маючи автомобіля. Так-так, в нього пішло багато часу, щоб зрозуміти, що йому подобалась вершина цієї гори, але ніяк не болісне сходження на неї.

Можливо якийсь черговий тренер сказав би йому, що він звичайний ледар або невдаха. Мотивуючи сайти – що він просто недостатньо хоробрий, або недостатньо вірить в себе. Але правда в тому, що він думав, що хотів цього, а насправді не хотів. Кінець історії.

Він хотів нагороду, а не боротьбу. Він хотів результат, а не процес. Він був закоханий не у боротьбу, а в перемогу. Життя не працює таким чином.

Те, ким ти є зараз, демонструє твою спроможність до боротьби. Люди, які люблять боротьбу в тренажерному залі, перебувають зараз у прекрасній фізичній формі. Люди, яких не лякають довгі робочі тижні, зараз переміщуються вгору по кар’єрним сходам.

Ця проста істина є основною складовою нашого життя: наша боротьба визначає наші успіхи. Так що обирай свою боротьбу з розумом, друже.

Наша боротьба визначає наші успіхи.

Photo: Andrew Kearns

VIA

Тобі також може сподобатись

0 Коментарів

Залишити коментар