НАТХНЕННЯ

20 ознак того, що ти більш успішний, ніж думаєш

Screen Shot 2015-08-18 at 16.54.01

Ми всі відчуваємо себе невдахами, час від часу. Це нормальне почуття, але ти маєш знайти спосіб, щоб побачити себе і своє життя з іншої точки зору. Іноді ми здатні недооцінювати важливі “дрібниці”. Тільки тому, що ти не мільйонер і не водиш Ягуар, зовсім не означає, що ти не успішний. Насправді, це зовсім навпаки. Ось 20 ознак того, що ти досяг успіху в житті:

1. Твої стосунки менш драматичні, ніж були. Драми, істерики, битий посуд не є ознаками зрілості. Оскільки ми старіємо, ми маємо ставати мудрішими. Можливо, твоє життя було заповнене драмами в минулому, але якщо ти зміг вийти за рамки цього порочного кола, то ти успішний.

2. Ти більше не боїшся просити про підтримку та допомогу. Прохання про допомогу не робить тебе слабким. Насправді, це є перевагою. Жодна людина ніколи не стала успішною в ізоляції. Для досягнення цілей необхідна робота в команді. Прохання про допомогу є ознакою того, що ти виріс як особистість.

3. Ти підвищуєш свої стандарти. Ти не переносиш погану поведінку більше від інших людей, або навіть від себе. Ти закликаєш людей до відповідальності за свої дії. Ти не витрачаєш більше свій час на “енергетичних вампірів”.

4. Ти не займаєшся речами, які тобі не подобаються. Ні, це не самозакоханість, хоча іншим може здатися, що це так. Самоповага – це успіх. Люби себе достатньо, щоб сказати “ні” всьому, що не робить тебе щасливим і не служить твоїй меті, або тягне вниз.

“Успішна людина встає вранці, спить вночі, а у проміжку робить те, що хоче.” ― Боб Ділан

5. Ти цінуєш себе. В ідеалі, ти маєш цінувати того, кого бачиш в дзеркалі, кожну мить свого життя. Люби себе. Ти крутий.

“Успіх – це любити себе, любити те, що ти робиш і те, як ти це робиш.” ― Майя Анжелу

6. Ти зрозумів, що невдачі є частиною розвитку. Ніхто не може бути успішним 100% свого часу. Це просто нереально. Життя наповнене як перемогами, так і втратами. Так що подивись на свої невдачі, як на сходинки до чогось кращого. Насправді, не існуює такого поняття, як “невдача”. Це всього лише одна з частин твоєї життєвої подорожі.

“Успіх не є остаточним, невдача не є фатальною. Знайди мужність, щоб продовжувати.” ― Вінстон Черчилль

7. У тебе є підтримка людей, які готові на все для тебе. Якщо ти розділив людей, які будуть “стояти за тебе горою” в будь-якій ситуації й тих, хто тільки прикидається такими, то ти досяг успіху. Це боляче усвідомлювати, але як тільки ти навчишся виявляти ознаки зради, ти зможеш триматися осторонь від цих людей.

8. Ти не скаржишся на життя. Тому що ти знаєш, що дійсно немає нічого гіршого, ніж скарги й скиглення. Більшість з того, що всі ми відчуваємо щодня – це просто буденна рутина, якщо тільки ти дійсно не пройшов скрізь якийсь жахливий життєвий досвід і зазнав неймовірні втрати. Пам’ятай, що успішні люди живуть в атмосфері вдячності.

9. Ти можеш радіти за чужий успіх. Успіх інших людей не робить твої власні перемоги менш значними. Тому аплодуй тим, хто досяг вершини. Чим більше позитивної енергії ти віддаєш перемогам іншим, тим більше накопичуєш натхнення для власної.

“Успіх змушує так багато людей ненавидіти тебе. Я б хотіла, щоб це було не так. Було б чудово, бути успішним і не бачити заздрість в очах тих, хто навколо.” ― Мерилін Монро

10. У тебе є талант, яким ти готовий ділитися. Ти знаєш, що наділений чимось достатньо прекрасним, щоб зробити власний внесок у світ.

11. Є речі в житті, на які ти чекаєш з нетерпінням. Якщо у тебе в житті не відбувається нічого, на що ти з нетерпінням чекаєш, то щось повільно починає вмирати в твоєму серці. Успішні люди створюють цілі, виконання яких їх захоплює та розбурхує. Вони дозволяють цьому захопленню вести їх по життю.

12. У тебе є цілі, які вже збулися. Не дивлячись на те, що “провали” є частиною життя, ти працював над досягненням власних мрій досить довго, щоб увінчати їх успіхом. Ти знаєш смак перемоги. Він живить твої сили.

13. Ти співчуваєш іншим. Людина не здатна на співчуття – мертва всередині. Співчуття поширює любов і позитивну енергію по світу. Успішні люди знають про це. Вони люблять інших, так ніби вони є частиною їх сім’ї.

14. Ти відкритий до почуттів. Справжня любов – це ризикована справа, бо вона тісно пов’язана з найбільшим страхом багатьох людей – відмовою. Але водночас, любов – це єдина річ, якої ми всі дійсно прагнемо. Якщо ти відкрив своє серце достатньо, щоб любити й бути коханим, то ти успішний.

15. Ти відмовляєшся бути жертвою. Успішні люди знають, що вони є творцями свого життя і всіх ситуацій, які в ньому виникають. Нічого не має стримувати тебе від отримання життєвого досвіду. Розвивайся і перемагай у будь-якому випадку.

16. Тебе не хвилює, що думають інші люди. Ти розумієш, що не можеш подобатися всім. Ти знаєш, що стандарти, за якими суспільство судить про людей, є в багато раз завищеними. Таким чином, ти просто залишаєшся вірним собі й любиш людини, якою ти насправді є.

“Я не знаю ключ до успіху, але ключ до провалу знаходиться у спробі догодити всім.” ― Білл Косбі

17. Ти завжди помічаєш світлу сторону. Життя може бути повне розчарувань – якщо ти обираєш сприймати їх таким чином. В іншому випадку, вони перетворюються на можливості. Жоден негативний досвід ніколи не пропадає даром, якщо ти здатний винести урок з цього.

18. Ти приймаєш те, що не можеш змінити. Давайте дивитися правді в очі – існує багато речей, які ми не в змозі змінити в житті. Єдине, що можна змінити – це те, як сприймати те, що відбувається. Якщо ти можеш змінити негативне сприйняття ситуації на позитивне, то ти успішний.

“Не витрачай час на пробивання стіни, сподіваючись перетворити її на двері.” ― Коко Шанель

19. Ти змінюєш те, що можеш. Також, є багато речей, які в наших силах змінити. Успішні люди не приймають погані речі, які можна змінити.

20. Ти щасливий. Це фінальне визначення будь-якого успіху. Не має значення який баланс на твоєму банківському рахунку, наскільки велика твоя квартира, або наскільки шалені твої канікули на казкових островах. Якщо ти щасливий, то ти безперечно досяг успіху в житті.

Навіть якщо ти не помічаєш в собі багатьох з цих 20 речей, не хвилюйтеся. Це нормально. Будь щасливим, якщо знайомий тільки з деякими з них. Свого часу інше прийде. Тобі просто потрібно продовжувати рухатися вперед.

Фото: Er Jay Shaughnessy

VIA

Тобі також може сподобатись

0 Коментарів

Залишити коментар