ПОРАДИ

15 законів Наталії Грейс

photo103406516_356273946

Наталія Грейс – талановитий психолог і бізнес-тренер. Вона говорить просто про речі, які люди пояснюють один одному годинами. У своїй книзі «Закони Грейс», вона сформулювала ряд закономірностей, які допоможуть стати трохи мудріше.

1. Закон дива. Якщо будеш робити хоч щось, диво може статися.

2. Закон повторення. Все, що зроблено один раз, має тенденцію повторюватися. Якщо не хочеш поганих наслідків, то все погане потрібно собі забороняти навіть пробувати.

3. Закон збігу. Збіги не випадкові. Якщо збігається початок, часто збігається і кінець.

4. Закон переважання хорошого. Хороших людей більше. Хорошого в людях більше. Абсолютно в усьому є хороші сторони.

Хорошого в людях більше.

5. Закон стартового спротиву. На старті людина докладає колосальні зусилля, але зі скромним початковим результатом. Будь-яка коштовна ідея проходить три стадії спротиву: насмішка, сумнів, невіра в успіх. Ці відмовки мозку покликані вберегти від проблеми й змусити жити, як всі.

Критика проявляється, коли все налагодилось. Маса порадників почнуть говорити тобі, як треба робити краще. Завжди знайдуться люди, які вважатимуть твої досягнення нікчемними, ідеї звичайними… Критика свідчить про успіх. Чим більше досягнуто, тим агресивніша середа. Визнання, зазвичай, приходить після смерті, бо більше нікому заздрити, або не настає зовсім.

Критика свідчить про успіх.

6. Закон зародків. Існують зародки явищ та подій. Хоч ці зародки й не живі, але мають здатність розмножуватись. Одна брудна чашка спричинить до гори немитого посуду. Усі неприємні явища треба розпізнавати в зародку. Якщо якась життєва ситуація тобі не до душі, знищи його зародок. Набагато простіше розтопити сніжинку, ніж зупинити сніжний ком.

7. Закон везіння. Везіння починається раптово, тому завжди потрібно бути готовим до того, що тобі пощастить.

8. Закон виправдного очікування. Ти отримаєш від життя те, чого чекаєш. Чекай хорошого. Чекай в душі, а у фізичному світі – дій. Дії тягнуть зміни, які зміцнюють наші надії.

9. Закон сили слів. Більш ніж половина всіх наслідків в нашому житті – це наслідки не наших справ, а наших слів. Висловлені ідеї мають чималу дієву ймовірність.

Чекай в душі, а у фізичному світі – дій.

10. Закон хибної доброти. Насправді, ми не допомагаємо, вирішуючи чужі проблеми, а навпаки, посилюємо їх. Коли ми силоміць тягнемо алкоголіка лікуватися, то лише продовжуємо його агонію і витрачаємо власний час. Він зап’є знову, а ми станемо вважати його невдячним, замість того, щоб запитати себе, чи варто взагалі так старатися. Людина повинна вирішити свої проблеми самостійно, бо вона виростає в міру того, як виростає її арсенал вирішення проблем.

11. Закон хреста. Хрест кожному дається в суворій відповідності з його спиною.

12. Закон «Не твої люди». Не твої люди все одно від тебе підуть.

Не твої люди все одно від тебе підуть.

13. Закон правильних вчинків. Якщо людина чинить правильно, то його справи йдуть з кожним днем все краще і краще.

14. Закон хибних ідеальних умов. Ніколи не буде ідеальних умов. Сприятливі обставини зрідка трапляються, але рідко кому вистачає мудрості ними скористатися. Можливості ховаються під проблемами, які потрібно вирішувати.

15. Закон показових дрібниць. Як людина проявляє себе в дрібницях – такою вона і є. Вона може бути безмірно щедрою раз в рік, але її дріб’язкова натура буде проявлятися в дрібницях щодня, тому дрібниці куди більш показові.

Тобі також може сподобатись

0 Коментарів

Залишити коментар