НАТХНЕННЯ

10 речей, які не слід робити у стосунках

photo-66640066_389629953

1. Приносити в жертву відносини з іншими людьми. Багато людей забувають про своїх друзів під час закоханості. Ця ситуація зрозуміла під час початкового “медового” періоду у стосунках, але важливо пам’ятати, що твої друзі та родина були частиною твого житті набагато раніше, ніж твій партнер. Переконайся, що ти втримаєш баланс і розподілиш увагу однаково між усіма близькими людьми.

2. Сприймати добре ставлення як належне. Після довгого перебування в парі, люди починають недооцінювати всі дрібниці, які партнери роблять для них щодня. Не забувай, що просто розділяти своє життя з кимось – це вже найвищий дар. Будь вдячним своєму партнеру за те, що поміж безлічі життєвих доріг, він обрав ту, що йде поруч з тобою.

Яка різниця між “подобається” та “люблю”? Якщо тобі подобається квітка – ти її зриваєш. Якщо ти любиш квітку – ти поливаєш її щодня.

3. Бути фінансово залежним від партнера. Не дивлячись на те, наскільки чудовою людиною є твій партнер, не поспішай повністю відмовлятися від своєї фінансової незалежності. У сучасному світі, відмова від фінансової незалежності схожа на відмову від незалежності в цілому.

4. Фокусуватися на недоліках партнера. Намагайся зосередитися на кращих рисах свого партнера, а не на його вадах. Одним з секретів щасливих пар є зосередження на гарних речах, які вони кажуть і роблять один для одного. Вони намагаються не судити їх партнерів за їх недоліки, пам’ятаючи, що вони теж не ідеальні.

5. Приносити у жертву власні мрії. Хороші стосунки мають розвивати й виявляти найкраще у тобі. Партнер має надихати тебе іти за мріями. Адже, кожному з нас було б важко залишатися щасливим у відносинах, якщо власні мрії відходять на другий план.

6. Наполягати на своєму баченні щастя. Кожна людина має унікальне бачення поняття “щастя”. Не роби зайвих припущень про те, як зробити твого партнера щасливим, просто спитай, що він вкладає у цей термін і поділись своїм баченням.

7. Забувати про самоповагу. Це нормально, змінюватися під час стосунків, але не дозволяй стосункам впливати на твою самоповагу. Твій партнер не має говорити з тобою негативно, або поблажливо. Ти маєш усі права на те, щоб очікувати від найближчої людини повагу, розуміння та співпереживання.

8. Легковажно ставитись до зізнань у коханні. Відчуй усю важливість цих трьох слів… лише тоді вони пролунають з твоїх уст щиро. Не кажи “Я тебе люблю” наприкінці кожної розмови, замість цього промов їх в особливий момент, щоб показати твоєму партнеру, наскільки це зізнання важливе. Що стоїть за словами “Я тебе кохаю” читай тут…

9. Ділитися подробицями стосунків зі світом. Щасливим парам не до смаку ідея залучення родичів та друзів у проблеми їх особистого життя. Вони захищають свій світ “лише для двох” і уникають обговорення своїх справ у соціальних медіа, зосереджуючись натомість, на спілкуванні з партнером для вирішення проблеми.

10. Ігнорувати особистий простір партнера. Не дивлячись на те, наскільки теплими та щирими є твої стосунки, кожному з нас потрібен час на самоті. Відвідай спортзал, прочитай книжку, яку порадила знайома. Ти почнеш ще більше цінувати час наодинці, коли зрозумієш, що ці години є джерелом для приємних вражень і нових знань, якими пізніше буде цікаво поділитися з коханою людиною.

Фото: Sam Elkins

VIA

 

Тобі також може сподобатись

0 Коментарів

Залишити коментар